top of page

MASÁŽE

Klasická masáž sa skladá z rôznych zostáv, hmatov a trení, ktoré sú závisle na časti tela na ktorú sa masér podľa požiadavky klienta sústreďuje. Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky a svalov, pomáha uvoľňovať stiahnuté a bolestivé svaly


Havajská  masáž LOMI-LOMI je výnimočná terapia, je špecifická striedaním dlhých rytmických ťahov a silnejšími tlakmi prstami, dlaňami a predlaktím. Medzi hlavne účinky patrí : stimulácia krvného obehu a lymfatického systému

-hlboká relaxácia a harmonizácia organizmu

'odstraňovanie svalovej bolesti, únavy a napätiaMedová masáž. Za pomoci medu umožňuje odstraňovať toxíny z tela. Je vhodná  pri vyčerpaní či slabosti v dôsledku stresu a napätia pri nervových poruchách a stavoch nepokoja. Med obsahuje dôležité minerály a stopové prvky , telo cez pokožku tieto látky absorbuje.


Čokoládová masáž je výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, odplavenie toxických látok z tela a získanie dobrej nálady. Čo je však najhlavnejšie, klient sa cíti vynikajúco pre dokonalý luxus, ktorý táto masáž ponúka.


Masáž  Aroma sviečka veľmi jemná oddychová, uvoľňujúca masáž doprevádzaná relaxačnou hudbou a telo je masírovane teplým voskom so sviečky .

Kontakt
39922593_519209631856521_291133200236176
bottom of page